Teknoloji

Colorfire, Cat RTX 40 ‘MEOW’ Serisi GPU’ları Duyurdu – Webtekno

Colorful’ın alt markası Colorfire bugün RTX 4070 ve RTX 4060 Ti GPU’ları tanıttı. MEOW serisi olarak adlandırılan bu GPU’ların tasarımı gerçekten olağanüstü. Görünüşe göre uzay kedilerinin istila ettiği ekran kartlarıyla karşı karşıyayız.

Hatta MEOW serisi için bir hikaye yaratıldı: İnsanlar Cyber ​​City’de yaşarken, Dünya’nın ötesinde yaşanabilir gezegenler aramak için kozmik insansız uzay roketi “Advanced”i inşa ettiler. Roketin içindeki sıcak ortam, sokak Kediler ve köpekler yerleştirmek için uygundur. Böylece roket gerçek anlamda uzak evrene uçtu. Turuncu kedilerden biri yanlışlıkla evrim tabancasına dokundu ve ortaya çıkan lazer tüm kedi ve köpeklere isabet ederek onları akıllı yaratıklara dönüştürdü.

Hikaye gerçekten çok ilginç peki tasarım ve teknik özellikler nasıl?

Şirketin tanıttığı iki ekran kartı RTX 4070 ve RTX 4060 Ti, bej ve sarı renk düzeninde tutulan tasarımda hayran etiketi üzerinde sadece kedi ve tasarımda rastgele noktalarda küçük kedi patileri bulunuyor.

Colorfire web sitesine göre kartlar Hız aşırtmalı ama hiçbiri referans saatler dışındaki alışveriş sitelerinde listelenmiyor . Bunun bir kusur olması bekleniyor çünkü şirketler genellikle hız aşırtmalı ve hız aşırtmalı olmayan cihazları farklı şekilde piyasaya sürüyor.

Onun dışında kartlarda değişen bir şey yok. Standart RTX 4070 ve 4060 Ti’den tek fark, MEOW tasarımlarıdır. . Eserlerin satışının sadece Çin ile sınırlı kalacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu