Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Toplantısı Öncesi Üyelere Seslendi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Bu konsey toplantısı geleceğimiz açısından çok önemli. Galatasaray’ın geleceğine ilişkin önemli konuları konuşacağız. Tüm üyelerimizi Kemerburgaz Tesislerimize bekliyoruz.”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve teknik direktör Okan Buruk, Galatasaray eski 2. başkanı Abdurrahim Albayrak’ın klasik Karadeniz yemeği davetine katıldı. 16 Eylül Cumartesi günü yapılacak olağan meclis toplantısı öncesinde üyeleri davet eden Özbek, sarı-kırmızılı kulübün geleceğine ilişkin önemli konuların görüşüleceğini söyledi. Özbek, “Bu konsey toplantısı geleceğimiz açısından çok önemli. Galatasaray’ın geleceğine ilişkin önemli konuları konuşacağız. Tüm üyelerimizi Kemerburgaz Tesislerimize bekliyoruz.”

Dursun Özbek ve Okan Buruk ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Abdurrahim Albayrak, “Bugün geleneksel Karadeniz yemeklerimizin onur konukları, Sayın Başkanım Dursun Özbek ve değerli hocam, başmimarlar Okan Buruk. Geçen yıl bize muhteşem bir şampiyonluk yaşatan Galatasaray, bu sezon da omuz omuza mücadele edecek.” “Bizim yerimiz Şampiyonlar Ligi. Bize bir kupa yetmez, artık hedef Avrupa. Omuz omuza” dedi.

haberyahyali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu